139

Dary medycyny naturalnej

??????????????????????????Wierzymy w lekarzy, w leczenie szpitalne, kiedy źle się czujemy, wolimy sięgnąć po tabletkę niż szukać pomocy w naturze. A przecież medycyna naturalna to wielka skarbnica produktów świetnie wpływających na nasze zdrowie i warto wiedzieć, jak je wykorzystać.

Wiele mówi się chociażby o dobroczynnym wpływie czosnku i cebuli. Mają one substancje, które działają podobnie jak antybiotyki. Kiedy zatem jesteśmy przeziębieni czy czujemy, że za chwilę coś nas rozłoży, warto profilaktycznie zjeść któreś z tych warzyw. Podobnie jest z witaminą c, którą możemy pozyskiwać z owoców i warzyw, a nie z tabletki. Medycyna naturalna zna wiele roślin pełnych tej witaminy, wystarczy tylko poczytać.
Ponadto co jakiś czas pojawiają się rośliny uznawane za modne, a jednak rzeczywiście mające ciekawe właściwości. Na przykład czystek czy ostropest. Medycyna naturalna już od dawna wskazuje na ważne składniki, jakie zawiera ostropest, które mają dobroczynny wpływ na naszą wątrobę. Czystek zaś wspiera naszą odporność.

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

Tags: Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, rozstępy biceps, turnabol, kaplica Santori, szkiełkowanie kraków, vetrex-v90-alphaline, wałki pa66, balayage fryzjer kraków, lpk208, redox extreme efekty, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850

Umywalka narożna Simas Arcade, separator koalescencyjne z bypassem, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Lampa wisząca Gracia 40cm, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, laweta Golub-Dobrzyń, Primacon przenośniki rolkowe, przeszczep chrząstki warszawa, geodeta Chełmża, Primacon taśmy transportujące, salon kosmetyczny N25