144

Dary medycyny naturalnej

??????????????????????????Wierzymy w lekarzy, w leczenie szpitalne, kiedy źle się czujemy, wolimy sięgnąć po tabletkę niż szukać pomocy w naturze. A przecież medycyna naturalna to wielka skarbnica produktów świetnie wpływających na nasze zdrowie i warto wiedzieć, jak je wykorzystać.

Wiele mówi się chociażby o dobroczynnym wpływie czosnku i cebuli. Mają one substancje, które działają podobnie jak antybiotyki. Kiedy zatem jesteśmy przeziębieni czy czujemy, że za chwilę coś nas rozłoży, warto profilaktycznie zjeść któreś z tych warzyw. Podobnie jest z witaminą c, którą możemy pozyskiwać z owoców i warzyw, a nie z tabletki. Medycyna naturalna zna wiele roślin pełnych tej witaminy, wystarczy tylko poczytać.
Ponadto co jakiś czas pojawiają się rośliny uznawane za modne, a jednak rzeczywiście mające ciekawe właściwości. Na przykład czystek czy ostropest. Medycyna naturalna już od dawna wskazuje na ważne składniki, jakie zawiera ostropest, które mają dobroczynny wpływ na naszą wątrobę. Czystek zaś wspiera naszą odporność.

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

Tags: Szamba Betonowe Brzozów, mezoterapia vivaderm, biceps 34cm, złomowanie auta tarnobrzeg, armatura łazienkowa Apavisa, Fotodepilacja Żary, certyfikat flange fitter, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, redox extreme efekty, Tynk silikonowy Lakma, kawitacja kielce

Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, akcesoria do łazienki Apavisa, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, separator koalescencyjne z bypassem, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00