197

Matura i medycyna

medycyna (30)Kiedy człowiek zaczyna rzetelnie myśleć o medycynie jako o planie na życie, musi się wziąć do galopu już na początku szkoły średniej. Medycyna to studia oblegane i trudne, a pod uwagę brane są egzaminy z takich przedmiotów jak fizyka czy chemia. Zatem nie jest to bułka z masłem, tylko ciężka praca, która wcale nie gwarantuje sukcesu.

W większości przypadków wszyscy ci uczniowie, dla których medycyna stanowi spełnienie ich największych marzeń, już od początku szkoły średniej ciężko pracują na różnego rodzaju kursach czy korepetycjach, nie mając czasu na inne zajęcia. Jednak, jak wspomniano, czasem nawet taka praca nie jest gwarantem sukcesu. Studia medyczne są bardzo trudne i nie wystarczy się na nie dostać, trzeba jeszcze się utrzymać.
Jednak prawda jest taka, że medycyna to wciąż jeden z najbardziej obleganych i pożądanych kierunków, a maturzyści, którzy planują jej studiowanie, mają najczęściej najlepsze wyniki na maturach. Oby ta ilość abiturientów mogła przełożyć się na jakość ich pracy.

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

1 COMMENT

  1. admin

    Czekam na rozwinięcie tematu na stronie.

RELATED ARTICLES

Tags: Szamba Betonowe Lesko, busy do danii szamotuły, szkiełkowanie kraków, balayage kraków, docieplenie granulatem Radom, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, kaplica Santori, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, biceps 34cm, przesłony wodoszczelne, rozstępy biceps

sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Lampa wisząca Gracia 40cm, płytki łazienkowe Apavisa, Balistyka dla snajperów Ejsmont, usługi dźwigowe żagań, sprzedaż igłofiltrów elastycznych, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz film instruktażowy, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, salon kosmetyczny N25, mezoterapia vivaderm