192

Matura i medycyna

medycyna (30)Kiedy człowiek zaczyna rzetelnie myśleć o medycynie jako o planie na życie, musi się wziąć do galopu już na początku szkoły średniej. Medycyna to studia oblegane i trudne, a pod uwagę brane są egzaminy z takich przedmiotów jak fizyka czy chemia. Zatem nie jest to bułka z masłem, tylko ciężka praca, która wcale nie gwarantuje sukcesu.

W większości przypadków wszyscy ci uczniowie, dla których medycyna stanowi spełnienie ich największych marzeń, już od początku szkoły średniej ciężko pracują na różnego rodzaju kursach czy korepetycjach, nie mając czasu na inne zajęcia. Jednak, jak wspomniano, czasem nawet taka praca nie jest gwarantem sukcesu. Studia medyczne są bardzo trudne i nie wystarczy się na nie dostać, trzeba jeszcze się utrzymać.
Jednak prawda jest taka, że medycyna to wciąż jeden z najbardziej obleganych i pożądanych kierunków, a maturzyści, którzy planują jej studiowanie, mają najczęściej najlepsze wyniki na maturach. Oby ta ilość abiturientów mogła przełożyć się na jakość ich pracy.

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

1 COMMENT

  1. admin

    Czekam na rozwinięcie tematu na stronie.

RELATED ARTICLES

Tags: przesłony wodoszczelne, kinesiotaping bielsko biała, CPE Gliwice, baront schody, przeszczep łąkotki warszawa, armatura łazienkowa Apavisa, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Drepo zadaszenia tarasów, osb stopfire, Minikoparka Gorlice, highlightersmink

N25 opalanie natryskowe, Dębki kalendarz imprez 2016, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, salon kosmetyczny N25, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Całoroczne noclegi okolice Lidzbarka Warmińskiego, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10