165

Medycyna sądowa

medycyna (36)Zawsze bardzo lubiłam czytać kryminały i zastanawiać się, jak rozwikłać zagadki detektywistyczne. Jednak motywem, który najbardziej przykuwał moją uwagę, była medycyna sądowa. Z czasem dobierałam swoje lektury pod tym kątem, aż w końcu zaczęłam myśleć nad możliwością studiowania i wykonywania właśnie takiej pracy.

Oczywiście widziałam, jak teoretycznie się do tego zabrać. Przede wszystkim medycyna, czyli zwykłe sześcioletnie studia, na których wybiorę sobie specjalizację. Od samego początku wiedziałam, co to będzie. Nie bałam się zwłok, nie miałam też problemu z zajęciami w prosektorium. Zawsze chętnie oglądałam sekcje zwłok, aby dowiedzieć się czegoś nowego na temat ludzkiego ciała i śmierci.
W końcu dopięłam swego. Skończyłam studia, zrobiłam specjalizację i już medycyna sądowa stanęła przede mną otworem. Byłam zachwycona tym, że udało mi się spełnić swoje marzenia i ciągle starałam się uczyć się czegoś nowego. Byłam dobrą specjalistką od badania zwłok, ale chciałam być jeszcze lepszą.

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

Tags: pantomograf Gliwice, szycie firan kędzierzyn, blog początkującego elektronika, docieplenie granulatem Radom, fluorokrzemian glinu, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, armatura łazienkowa Apavisa, GAP Fakturowy BMW, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Szamba Betonowe Piaseczno, busy do danii szamotuły

depilacja laserowa n25, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, okna antywłamaniowe Radom Puławy, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, laweta Golub-Dobrzyń, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Miska stojąca WC Catalano Zero 55 1VP5500, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych