91

Regenerum do rzęs

Regenerum do rzęs (5)Rzęsy to część naszej twarzy, chcemy by były gęste i długie.

Poprzez ciągłe używanie kosmetyków, zmywanie makijażu, szarpiemy rzęsy co powoduje mechaniczne uszkodzenia.
W celu odżywienia i spowodowania aby rzęsy zostały pobudzone do ponownego wzrostu, w kosmetycznych laboratoriach wymyślono i opracowano specjalne odżywki do rzęs, zwane regenerum do rzęs.
Takie specyfiki posiadają w swoim składzie nie tylko witaminy ale i lipooligopektydy, które stymulując cebulki rzęs powodują, że rzęsa staje się nie tylko dłuższa, ale i grubsza.
Szczoteczką wsmarowujemy w linię rzęs środek odżywczy, by nie podrażnić oka, do składu dodano jeszcze regenerujący świetlik.
Tak odżywiane rzęsy po okresie około dwóch tygodni całkowicie zmieniają swój wygląd, nie jest to bynajmniej efekt żadnych czarów, tylko dobrze dobrane składniki dają rzęsom kolejną szansę.
Wybór regenerum do rzęs dzisiaj jest tak duży, że każda z pań znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję i cenowo i według składu.
Należy wziąć pod uwagę również fakt, że niektóre składniki mogą nas uczulać.

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

Tags: tanie taxi legnica, plisy Oświęcim, wałki pa66, trioxygen 5, bcaa katowice sklep, Fotoodmładzanie żary, Stojaki na ulotki - Brooklyn, endoskop laryngologiczny sinutronic, przesłony wodoszczelne, kawitacja kielce, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków

sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, salon kosmetyczny N25, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500, tablice aluminiowe Paraga Centrum, przenośniki Primacon, mezoterapia vivaderm, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum