55

Usuwanie znamion Warszawa

Usuwanie znamion Warszawa (7)Nasz związek zakończył się katastrofą. Choć początkowo wszystko zapowiadało, że tym razem już nam wyjdzie. Niestety, rzeczywistość okazała się o wiele bardziej brutalna. Związek się rozpadł, a tatuaż lub znamię po nim zostało.  Oprócz nieprzyjemnego samopoczucia i goryczy, zostało znamię. Chcieliśmy pokazać nasze oddanie partnerowi, więc postaraliśmy się o tatuaż z jego imieniem.Niestety, czas pokazał, że nie była to dobra decyzja.
Stało się! W Belgii wynaleziono nowy laser, umożliwiający usuwanie znamion Warszawa czy inne większe miasto goszczą firmy umożliwiające usunięcie zarówno niechcianych tatuaży, jak i naturalnych znamion na naszym ciele.
W belgijskim mieście Tournai, wypróbowano najnowszy sprzęt do usuwania tatuażu. Jest sto razy silniejszy, niż starsze modele. Farby z ciała pozbywa się dużo szybciej, niż dokonywali tego jego poprzednicy.
Po zabiegu zostaje   jedynie niewielki „cień”, dlatego aby uzyskać lepszy efekt, należy powtórzyć zabieg, aby całkowicie pozbyć się tatuażu.

Specjaliści twierdzą, że łatwiej jest zrobić sobie tatuaż, niż go usunąć. Dlatego też uważnie podejmujmy decyzję o zrobieniu tatuażu

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

http://suknie-slubne-gdynia.eu