26

Pieczenie w miejscach intymnych

Pieczenie w miejscach intymnych (7)W zeszłe wakacje cały miesiąc spędziłam na polu namiotowym pod Warszawą. Zrelaksowałam się, opaliłam i odpoczęłam. Dokładnie tego mi było potrzeba po 10 miesiącach ostrego zakuwania na studiach. Razem z przyjaciółmi wynajęliśmy domek w ośrodku wypoczynkowym.
Na początku trochę imprezowaliśmy, ale po tygodniu wszyscy  już mieliśmy tego dość i każdy na swój własny sposób korzystał z dobrodziejstw wypoczynku.
Ja najbardziej lubiłam kąpiele w pobliskim jeziorze. Znajomi śmiali się ze mnie, że mogłabym być rybką bo najchętniej nie wychodziłabym z wody.
Dlatego bardzo nieszczęśliwa byłam kiedy 2 dni przed naszym wyjazdem coś stało się z wodą w jeziorze. Wyglądała jakby kwitła, ale to nie było możliwe bo to była już połowa sierpnia, a woda przecież wtedy nie kwitnie.
Zdecydowałam się nie ryzykować i nie kończyć wyjazdu kąpielą. Jednak moi koledzy uznali to za niemożliwe i wrzucili mnie ostatniego wieczoru do wody w ubraniu. Było wesoło, choć nieźle mnie zdenerwowali.
Rano okazało się, że to jednak nie był mądry pomysł – czułam pieczenie w miejscach intymnych i zaraz po powrocie do domu musiałam udać się do lekarza.

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

Tags: Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, rozstępy biceps, kreda sisa, Gniewiński portal, geodeta głogów cennik, Fotoodmładzanie żary, kubota l3200 cena, lpk110, armatura łazienkowa Apavisa, balayage kraków

szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, salon kosmetyczny N25, Lampa wisząca Spinner LED, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, depilacja laserowa n25, wynajem zestawów igłofiltrów, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL03, taśmy transportujące Primacon