29

Fizjoterapia zwierząt i fizjoterapia psów

Fizjoterapia psów i Fizjoterapia zwierząt

Bądź czujny-reaguj na okrucieństwo

Młody, dorastający człowiek to jednak dość okrutne stworzenie. W ogóle nie dba o najbliższe otoczenie. A o zwierzęta wcale. Pewnie i Ty byłeś nieraz świadkiem podobnego zajścia. I prawdopodobnie nic z tym nie zrobiłeś. Choć wiesz, że to błąd.

Sadyści a za takich najczęściej uchodzą nastolatki, cieszą się, przywiązując psu lub kotu puszkę do ogona. Nie mają bladego pojęcia, że zwierzak okropnie cierpi. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja, gdy w lasach zakładają wnyki. Nasze pupile domowe w nie wpadają. Nie potrafią się z nich same wydostać.
Fizjoterapia zwierząt, które ucierpiały w ten sposób, jest długa i bolesna.

Na szczęście media telewizyjne podjęły ten wątek. Z telewizora płyną apele, by piętnować osoby znęcające się nad zwierzętami. Jeśli to zaniedbamy, to poniesiemy duże koszty finansowe. Można się przecież domyślić, że fizjoterapia psów to nie darmowa usługa. Przeprowadzenie jej wymaga zaangażowania ze strony lekarzy weterynarii. Potrzebne są też niemałe środki pieniężne. A nie ma ich za dużo.

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

Tags: rozstępy biceps, etykiety inspekcyjne na zamówienie, blog początkującego elektronika, balayage kraków, Szamba Betonowe Piaseczno, Minikoparka Gorlice, docieplenie granulatem Radom, Szamba Betonowe Brzozów, CPE Gliwice, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, plisy Oświęcim

Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Szamba Betonowe Ropczyce, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23, Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Lampa wisząca Spinner LED, płytki łazienkowe Apavisa, niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, Wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S1100, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik