24

Fizjoterapia zwierząt i fizjoterapia psów

Fizjoterapia psów i Fizjoterapia zwierząt

Bądź czujny-reaguj na okrucieństwo

Młody, dorastający człowiek to jednak dość okrutne stworzenie. W ogóle nie dba o najbliższe otoczenie. A o zwierzęta wcale. Pewnie i Ty byłeś nieraz świadkiem podobnego zajścia. I prawdopodobnie nic z tym nie zrobiłeś. Choć wiesz, że to błąd.

Sadyści a za takich najczęściej uchodzą nastolatki, cieszą się, przywiązując psu lub kotu puszkę do ogona. Nie mają bladego pojęcia, że zwierzak okropnie cierpi. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja, gdy w lasach zakładają wnyki. Nasze pupile domowe w nie wpadają. Nie potrafią się z nich same wydostać.
Fizjoterapia zwierząt, które ucierpiały w ten sposób, jest długa i bolesna.

Na szczęście media telewizyjne podjęły ten wątek. Z telewizora płyną apele, by piętnować osoby znęcające się nad zwierzętami. Jeśli to zaniedbamy, to poniesiemy duże koszty finansowe. Można się przecież domyślić, że fizjoterapia psów to nie darmowa usługa. Przeprowadzenie jej wymaga zaangażowania ze strony lekarzy weterynarii. Potrzebne są też niemałe środki pieniężne. A nie ma ich za dużo.

Podobne artykuły tematyczne o zdrowiu:

About the author:

Tags: Tanie multiplikatory, balayage kraków, Fotoprzekaźnik Sick, usuwanie graffiti toruń, biceps 34cm, pantomograf Gliwice, markizy Kęty, Tynk mozaikowy Lakma, Vademecum elektryka SEP, onlynails cennik, Szamba Betonowe Piaseczno

Dębki kalendarz imprez 2016, taśmy transportujące Primacon, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Szamba Betonowe Ropczyce, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Primacon taśmy transportowe, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, sprzedaż igłofiltrów elastycznych, przeszczep chrząstki warszawa